plakat filmu Oświadczyny po irlandzku / Leap Year

Oświadczyny po irlandzku / Leap Year

Kraj produkcji:

Premiera: 18 styczeń 2010

Aktorzy: , ,

Opis: Anna (Amy Adams), amerykanka z irlandzkimi korzeniami od czterech lat żyje w związku z Jeremym (Adam Scott). Do szczecią brakuje jej jedynie...

Opis Oświadczyny po irlandzku / Leap Year

Anna (Amy Adams), amerykanka z irlandzkimi korzeniami od czterech lat żyje w związku z Jeremym (Adam Scott). Do szczecią brakuje jej jedynie pierścionka zaręczynowego i magicznego „tak”.

Ponieważ partner nie kwapi się z zaręczynami dziewczyna postanawia wziąć sprawę w swoje ręce i tak samo jak jej babcia wykorzystać starą irlandzką tradycję „Leap Day”. Tego dnia czyli dwudziestego dziewiątego lutego każdy mężczyzna musi przyjąć oświadczyny od kobiety. W tym celu wyrusza do Dublina, gdzie jej ukochany bierze udział w konferencji kardiologów. Plany krzyżuje niespodziewana zmiana pogody. Zamiast w Dublinie samolot ląduje w małym irlandzkim miasteczku. Annie pozostało niewielu czasu aby dotrzeć do ukochanego i oświadczyć mu się. Sprawy trochę się komplikują, Anna poznaje Declana (Matthew Goode), właściciela gospody, który oferuje jej pomoc i wszystko zaczyna się pomału zmieniać… Reżyseria Anand Tucker, scenariusz Deborah Kaplan i Harry Elfont.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze