plakat filmu Odchodząc / Partir

Odchodząc / Partir

Kraj produkcji:

Premiera: 12 sierpnia 2009 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Akcja filmu rozgrywa się w jednej z niewielkich miejscowości położonej w Południowej Francji. Czterdziestoletnia Suzanne, w której...

Opis Odchodząc / Partir

Akcja filmu rozgrywa się w jednej z niewielkich miejscowości położonej w Południowej Francji.

Czterdziestoletnia Suzanne, w której skomplikowaną pod względem emocjonalnym postać wycieliła się Kristian Sott Thomas. To żona dobrze sytuowanego lekarza. Kobieta cale swoje dotychczasowe życie poświęciła wychowaniu dwójki dzieci i prowadzeniu domu. Na rzecz mieszczańskich tradycji zrezygnowała nawet ze swojej kariery zawodowej. Jednak z czasem bycie żoną, matką i gospodynią domową przestaje jej wystarczać. Suzanne postanawia przerwać tak monotonny tryb życia i powrócić do pracy.

Suzanne z wykształcenia fizjoterapeutka, żeby znów otworzyć swoją praktykę rozpoczyna remont gabinetu. Razem z ekipą remontową w jej życiu pojawia się niezwykle pociągający brygadzista. Ivan (Sergi López), który nie dawno odsiadywał wyrok w więzieniu budzi w kobiecie przez lata gromadzone uczucia. Niezwykle burzliwe i dotąd nie znane kobiecie uczucie burzy letarg, w którym tkwiła od lat. Zapomniana już dawno namiętność zmusza Suzanne do pozostawienia wszystkiego i rozpoczęcia nowego związku u boku Ivana.

Czy kochankom uda się na zgliszczach małżeństwa zbudować nowy związek? Jak Suzanne odnajdzie się w nowym życiu u boku tak różniącego się od męża Ivana?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja