O stronie

Strona filmyromantyczne.pl to prawdopodobnie pierwszy tego typu projekt w Polsce, który poświęcony jest w całości filmom romantycznym.

Krótka definicja czym jest film romantyczny – to gatunek filmu o szeroko rozumianej tematyce miłosnej. Fabuła takiego filmu ma zazwyczaj szczęśliwe zakończenie.

Znajdziemy tutaj przede wszystkim komedie romantyczne, dzięki którym nie tylko zakochanym będzie do śmiechu. Nie zabraknie typowych romansów oraz filmów z Bollywood.

Na bieżąco aktualizujemy naszą kolekcję, nie tylko o najnowsze hity ale również o których wspomnieć po prostu wypada. Za zakończenie pragniemy Państwa zaprosić na nasz kolejny projekt polskiekomedie.pl – poświęcony komediom naszej rodzimej produkcji.

Zachęcamy do odwiedzania, komentowania i dzielenia się ze swoimi przyjaciółmi. Pragniemy stworzyć miejsce gdzie każdy zainteresowany będzie mógł znaleźć to czego poszukuje, w tym celu zachęcamy również do przesyłania nam waszych pomysłów nt. funkcjonowania stron. Jesteśmy dla Was i chcemy żebyście czuli się tutaj jak najlepiej.

Pozdrawiamy
Ekipa FilmyRomantyczne

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Premiera kinowa
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja