plakat filmu Nigdy nie mów nigdy

Nigdy nie mów nigdy

Kraj produkcji:

Premiera: 6 listopada 2009

Aktorzy: , ,

Opis: Historia Amy, odnoszącej duże sukcesy w firmie headhunterskiej. Na zewnątrz hołdującej jak najmniej zobowiązującym relacjom z mężczyznami,...

Opis Nigdy nie mów nigdy

Historia Amy, odnoszącej duże sukcesy w firmie headhunterskiej. Na zewnątrz hołdującej jak najmniej zobowiązującym relacjom z mężczyznami, ale w duchu pragnącej miłości i spełnienia jako kobieta.

Amy mocno stąpa po ziemi, skupiona jest na przyziemnych sprawach. Wydaje się być spełniona życiowo, zapewnia ją o tym: świetnie urządzone mieszkanie, piękny samochód, przyjaciele i zabawa w najmodniejszych klubach. Ma też swoje zasady:

Po pierwsze: nigdy nie umawiać się z klientami.
Po drugie: nigdy nie przyprowadzać facetów do domu.
Po trzecie: nigdy się nie zakochiwać.

A, w trudnych chwilach wspiera ją najlepsza przyjaciółka Edyta (Edyta Olszówka), trochę zwariowana artystka, która właśnie weszła w nowy związek z policjantem Rafałem (Robert Więckiewicz). Ten z pozoru ułożony świat przewraca się jednak do góry nogami, gdy pojawia się w nim Marek (Jan Wieczorkowski) – informatyk, którego Ama rekrutuje dla klienta z Doliny Krzemowe.

Reżyseria Wojciech Pacyna (Klan, Hotel 52), scenariusz Jerzy Niemczuk, Paweł Mossakowski i Iwona Siemieniuk. Liczne wyróżnienia i nagrody m.in. nominacja w głównej kategorii Złote Lwy, Złota Kaczka. Zdjęcia do filmu powstawały w Warszawie i trwały od 9 września do października 2008 roku.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja