plakat filmu Nigdy nie będę twoja / I Could Never Be Your Woman

Nigdy nie będę twoja / I Could Never Be Your Woman

Kraj produkcji:

Premiera: 9 listopada 2007 (Polska) 11 maja 2007 (świat)

Aktorzy: , , ,

Opis: Rosie (Michelle Pfeiffer) jest przedsiębiorczą 40–letnią samotną matką, która zakochuje się, zresztą nie po raz pierwszy, ale tym razem w...

Opis Nigdy nie będę twoja / I Could Never Be Your Woman

Rosie (Michelle Pfeiffer) jest przedsiębiorczą 40–letnią samotną matką, która zakochuje się, zresztą nie po raz pierwszy, ale tym razem w młodszym od siebie mężczyżnie o imieniu Adam (Paul Rudd).

W tym samym czasie po raz pierwszy zakochuje się także jej córka (Saoirse Ronan). Do tej pory jej życie nie było usłane różami. Jest producentką programu You Go Girl, który notuje coraz gorsze statystyki oglądalności. Problemy w pracy, trudności z dorastająca córką, oraz świadomość, że jej były mąż wkrótce zostanie ojcem sprawiają, że czuje się zła na cały świat.

Wszystko się zmienia gdy poznaje Adama Perla. Mężczyzna zaprasza ją na randkę. Rosie czuje, że zostali stworzeni dla siebie, z jednym tylko wyjątkiem, Adam ma 11 lat mniej niż ona. Czy miłość będzie silniejsza?

Dowcipny i zarazem romantyczny film o tym, jak Matka Natura może namieszać w ludzkim życiu. Scenariusz i reżyseria Amy Heckerling (Frajer, Słodkie zmartwienia).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze