plakat filmu Niezasłane łóżka / Unmade Beds

Niezasłane łóżka / Unmade Beds

Kraj produkcji:

Premiera: 26 lutego 2010 (Polska) 16 stycznia 2009

Aktorzy: , ,

Opis: Fascynująca opowieść, w reżyserii Alexisa Dos Santosa o życiu dwójki młodych ludzi poszukujących swojego miejsca na ziemi. Axl jest...

Opis Niezasłane łóżka / Unmade Beds

Fascynująca opowieść, w reżyserii Alexisa Dos Santosa o życiu dwójki młodych ludzi poszukujących swojego miejsca na ziemi. Axl jest Hiszpanem, który przyjeżdża do Londynu z nadzieją odnalezienia swojego ojca, który zostawił go, gdy chłopak był dzieckiem. Vera to piękna Belgijka, niedawno rozstała się z chłopakiem i teraz próbuje odzyskać swoją wiarę w ludzi.

Axl odkrywa, że ojciec jest agentem nieruchomości i ma nową rodzinę, zgłasza się do niego jako student poszukujący mieszkania. Oglądając kolejne lokale, Axl czuje się coraz bardziej uwięziony w roli, jaką sobie narzucił i nie potrafi wyznać prawdy. Szukając ucieczki od swojego problemu staje się częścią nietypowej rodziny zamieszkującej w modnych, londyńskich klubach w East Endzie.

Młodzi ludzie mieszkają w tym samym budynku, jednak długo są sobie obcy. Ich historie – zabawne i tajemnicze, romantyczne i przejmujące – nawiązują do siebie i tworzą kontrasty, by wreszcie ostatecznie się zderzyć. Poznają się przypadkiem w jednym z londyńskich squatów, gdzie zaczyna się ich wspólna historia. Vera rozpoczyna zmysłową grę. Dodatkowych emocji dostarcza jej przeczucie, że znalazła swoją bratnią duszę. W tle przykuwająca uwagę muzyka brytyjskich zespołów niezależnych.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja