plakat filmu Nie można pocałować panny młodej / You May Not Kiss the Bride

Nie można pocałować panny młodej / You May Not Kiss the Bride

Kraj produkcji:

Premiera: 6 kwietnia 2011

Aktorzy: , , ,

Opis: Dotychczasowe, spokojne życie głównego bohatera Bryana Lighthouse, w tej roli Dave Annable, którego profesją jest artystyczna fotografika...

Opis Nie można pocałować panny młodej / You May Not Kiss the Bride

Dotychczasowe, spokojne życie głównego bohatera Bryana Lighthouse, w tej roli Dave Annable, którego profesją jest artystyczna fotografika zwierząt radykalnie się zmienia, gdy do atelier trafia żona chorwackiego mafiosa ze swoim pieskiem.

Nieszczęśliwy wypadek jakiemu uległ piesek podczas sesji zdjęciowej jest początkiem nieprzewidzianych a przede wszystkim komicznych zdarzeń. Formą zadość uczenia jest zwarcie paktu pomiędzy fotografem a mafiosem Nikitinem, z godnie z którym Brayan musi poślubić jego córkę Mashę (Katharine McPhee), by ta mogła otrzymać amerykańskie obywatelstwo. Problem stanowi prawdziwy narzeczony dziewczyny oraz agencja emigracyjna, od której zgody zależy otrzymanie obywatelstwa. Dla większego uprawdopodobnienia prawdziwości związku i miłości, która połączyła małżonków, młoda para wyrusza w podróż poślubną gdzie w tropikalnym hotelu ma spędzić swój miesiąc miodowy.

W tajemnicy podąża za nimi narzeczony Mashy, który ma nie do końca czyste zamiary wobec pięknej córki bogatego mafiosa oraz zakochana w Bryanie jego współpracownica.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze