plakat filmu Nick i Norah / Nick and Norah’s Infinite Playlist

Nick i Norah / Nick and Norah’s Infinite Playlist

Kraj produkcji:

Premiera: 03.10.2008

Aktorzy: , ,

Opis: Historia opowiedziana w filmie przenosi widza do świata amerykańskich nastolatków i ich pierwszych młodzieńczych miłości. Głównymi...

Opis Nick i Norah / Nick and Norah’s Infinite Playlist

Historia opowiedziana w filmie przenosi widza do świata amerykańskich nastolatków i ich pierwszych młodzieńczych miłości. Głównymi bohaterami są Nick i Norah (Kat Dennings), którzy dzięki przypadkowej znajomości i podróży podczas bezsennej nocy po ulicach Nowego Jorku znajdują w sobie bratnie dusze. Okazuje się, że mają szansę stworzyć trwały związek oparty nie tylko na miłości od pierwszego wejrzenia ale również wspólnej pasji do rocka.

Nick (Michael Cera), muzyk grający w kapeli rockowej nie może rozliczyć się z przeszłością i miłością do byłej partnerki Tris. Wciąż nagrywa dziewczynie ulubione składanki muzyczne mając nadzieję, że to pozwoli im do siebie wrócić. Pewnego dnia podczas koncertu poznaje Norah i nagle zaczyna rozumieć, że darzy ją miłością od pierwszego wejrzenia. Nie jest pewien czy to wystarczy by znów związać się uczuciowe i poczuć się szczęśliwym. Jednak wspólnie spędzona noc rozwiewa jego wątpliwości.

Doskonały podkład muzyczny oraz plejada gwiazd gwarantują ucztę kinomana a wyjątkowy soundtrack nagrany do filmu na długo pozostaje w pamięci miłośnikom muzyki.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze