plakat filmu Nic osobliwszego nad miłość / No Stranger than Love

Nic osobliwszego nad miłość / No Stranger than Love

Kraj produkcji:

Premiera: 30 kwietnia 2015 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Lucy Sherrington (Alison Brie) jest szanowaną nauczycielką. W swoim małym miasteczku cenią ją za poczucie humoru, inteligencję i niesienie...

Opis Nic osobliwszego nad miłość / No Stranger than Love

Lucy Sherrington (Alison Brie) jest szanowaną nauczycielką. W swoim małym miasteczku cenią ją za poczucie humoru, inteligencję i niesienie pomocy innym.

Mimo tego wszystkiego co posiada, czyli dobrej pracy oraz wspaniałych ludzi wokół brakuje jej prawdziwego oparcia w wymarzonym mężczyźnie. Od lat marzy o spotkaniu tego jedynego, który zaofiarowałby jej całe swoje serce.

Aż pewnego dnia Clint (Colin Hanks) już od dłuższego czasu podkochujący się w Lucy, postanawia wyznać jej swoje skrywane dotąd uczucie. By nagle w tajemniczy sposób wpaść do zaczarowanej dziury, znajdującej się w domu naszej bohaterki. Całe miasteczko rusza na pomoc Lucy, w poszukiwaniu jej chłopaka. W tym czasie do miasteczka przybywa nieznajomy Rydell (Justin Chatwin).

Dzieło z pograniczna fantastyki w romantycznym stylu, wyróżnia się spośród innych produkcji niekonwencjonalnymi ujęciami i nieszablonowymi dialogami. Niezwykła jak na niskobudżetowy film oprawa wizualna i muzyczna tworzą razem wyjątkowy klimat. Ten surrealistyczny świat porywa niczym dziura w pokoju.

Za kamerą po raz pierwszy stanął Nick’a Wernham, według scenariusza Steve’a Adams. Sceny do filmu powstały w Toronto (Kanada).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja