plakat filmu Narzeczony mimo woli / The Proposal

Narzeczony mimo woli / The Proposal

Kraj produkcji:

Premiera: 19 czerwiec 2009

Aktorzy: ,

Opis: Wiele kobiet stawia sobie pytanie czy postawić na karierę zawodową i piąć się po kolejnych szczeblach swojej kariery czy poświęcić się...

Opis Narzeczony mimo woli / The Proposal

Wiele kobiet stawia sobie pytanie czy postawić na karierę zawodową i piąć się po kolejnych szczeblach swojej kariery czy poświęcić się rodzinie i życiu prywatnemu.

Główna bohaterka filmu, Margaret Tate (Sandra Bullock) nie miała takiego dylematu i całe dotychczasowe życie poświęciła pracy zawodowej. Nie rozumiejącej ludzkich słabości Margaret, szefowej amerykańskiego wydawnictwa praca zastępuje życie prywatne. Nikt na nią nie czeka w pięknym domu i nie ma komu zwierzyć się ze swoich problemów ale mimo to czuje się szczęśliwa. Jej spokój i misternie zbudowany świat może jedynie zburzyć biuro emigracyjne. Okazuje się, że Kanadyjka Margaret nie ma pozwolenia na pobyt w Stanach Zjednoczonych i musi opuścić jego granice.

Jedyną szansą na uratowanie dotychczasowego statusu jest szybki ślub. Na ewentualnego kandydata kobieta wybiera swojego asystenta Andrew (Ryan Reynolds). By zmylić agentów emigracyjnych wyruszają w rodzinne strony mężczyzny by tam wziąć ślub. Jednak nagle rozkwita między nimi prawdziwe uczucie i bezwzględna kobieta odkrywa w sobie miłość.

Reżyseria Anne Fletcher, scenariusz Pete Chiarelli. 16 nominacji filmowych m.in. Złoty Glob, Critics’ Choice, Satelita, Złoty Popcorn. Wygrane m.in. Teen Choice, Kryształowa Statuetka.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze