plakat filmu Naga prawda o miłości / The Truth About Love

Naga prawda o miłości / The Truth About Love

Kraj produkcji:

Premiera: 28 października 2005

Aktorzy: ,

Opis: Historia filmu w dość zabawny sposób usiłuje znaleźć odpowiedź na często zadawane przez kobiety pytanie w jaki najskuteczniejszy sposób...

Opis Naga prawda o miłości / The Truth About Love

Historia filmu w dość zabawny sposób usiłuje znaleźć odpowiedź na często zadawane przez kobiety pytanie w jaki najskuteczniejszy sposób można sprawdzić wierność swojego wybranka serca.

Głowna bohaterka filmu, Alice Hunter od lat żyje w bardzo udanym a przede wszystkim szczęśliwym związku ze swoim mężem. Za namową dość cynicznie podchodzącej do wierności małżeńskiej siostry pod wypływem alkoholu zakłada się z nią i postanawia na próbę wystawić partnerstwo z Samem. Z okazji święta zakochanych wysyła mężowi walentynkę bez podpisu mając pewność, że ten nie ukryje kartki i powie jej o anonimowej adoratorce. Jednak Sam zbyt skrzętnie ukrywa kartkę walentynkową co w Alice wzbudza coraz większy niepokój i zazdrość. Próba rozwikłania dość głupiego jak na początku sądziła bohaterka żartu doprowadza ją do tajemnicy męża. Sam ma kochankę!

Tak nieoczekiwany zbieg zdarzeń stawia kobietę przed trudnym dylematem. Musi wybierać czy z honorem opuścić męża czy podjąć walkę o uratowanie swojego małżeństwa.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze