plakat filmu Na tych samych falach / Love on the Air

Na tych samych falach / Love on the Air

Kraj produkcji:

Premiera: 26 września 2015 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Dwójka prezenterów Sonia i Nick rozpoczyna pracę nad nowym programem radiowym. Konflikt wisi na włosku, czy uda im się mimo różnic dojść do...

Opis Na tych samych falach / Love on the Air

Dwójka prezenterów Sonia i Nick rozpoczyna pracę nad nowym programem radiowym. Konflikt wisi na włosku, czy uda im się mimo różnic dojść do porozumienia.

Sonia (Alison Sweeney) to niezależna, ambitna bizneswoman. Ceniąca samodzielność i lubiąca duże wyzwania. Nick (Jonathan Scarfe) to niepoprawny romantyk. Przyzwyczaił się do samotnego życia jako kawaler. Obydwoje pracują w tej samej branży, jako prezenterzy radiowi. Różni ich styl, charakter i oczekiwania od życia. Tego, zupełnie zwykłego dnia otrzymują możliwość wspólnego prowadzenia programu. Ich odmienny sposób myślenia, wpierw wywołuje liczne napięcia, by po jakimś czasie odkryć, że mimo tych sprzeczności dobrze się uzupełniają. Ich z początku tylko zawodowy kontakt przeradza się w bliższą znajomość. Nick dzięki swojemu urokowi pomaga Soni odzyskać byłego chłopaka. Ale bardzo szybko uświadamiają sobie, że nie mogą żyć bez siebie. Przyjaźń to dla nich za mało.

Telewizyjna produkcja w reżyserii Kristoffer Tabori (Łowcy głów, Obcy przybywają do Kolorado), muzyka Brent Belke a za zdjęcia odpowiedzialny był Jon Joffin.

Sentymentalna opowieść o uczuciach, które spadają na człowieka w najmniej oczekiwanym momencie. Pozytywna historia z sympatyczną nutką humoru i wiarygodną grą aktorów. Fabuła jest raczej przewidywalna ale ogląda się całkiem przyjemnie. Pozwala odzyskać wiarę w prawdziwą miłość.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja