plakat filmu Myśl jak facet / Think Like a Man

Myśl jak facet / Think Like a Man

Kraj produkcji:

Premiera: 7 listopada 2012

Aktorzy: , ,

Opis: Walka dominacji płci toczy się już od zarania dziejów. O tym jak wygląda we współczesnym życiu opowiada scenariusz filmu - Myśl jak...

Opis Myśl jak facet / Think Like a Man

Walka dominacji płci toczy się już od zarania dziejów. O tym jak wygląda we współczesnym życiu opowiada scenariusz filmu – Myśl jak facet.

Cztery atrakcyjne kobiety Gabrielle, Reagan, Tarami oraz Regina wiodą spokojne życie u boku swoich partnerów. Jednak każdego dnia obmyślają plan w jaki sposób zmusić swoich wybraków serca aby zachowywali się tak jak one sobie życzą. Przypadkowo trafia w ich ręce poradnik Stevea Harleya, który odmieni ich dotychczasowe życie. Działając zgodnie ze wskazówkami zawartymi w książce bardzo szybko osiągają oczekiwany efekt. Ich partnerzy zachowują się dokładnie tak jak sobie wymarzyły.

Ale szczęście nie może trwać wiecznie. Pewnego dnia w ręce jednego z partnerów przyjaciółek wpada cudowny poradnik Harleya. Mężczyźni zaczynają rozumieć, że są manipulowani i postanawiają wytoczyć swoim pięknym partnerką prawdziwą wojnę płci. Czy wygrana w tych nierównych rozgrywkach zmieni dotychczasowe życie partnerów? Odpowiedź na to pytanie każdy z nas powinien poznać samodzielnie.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze