plakat filmu Moskwa, Belgia

Moskwa, Belgia

Kraj produkcji:

Premiera: 15 kwietnia 2011 (Polska) 23 stycznia 2008 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Christophe Van Rompaey w filmowym obrazie Moskwa, Belgia udowadnia, że niespodziewana, żarliwa a nawet zaborcza miłość może przydarzyć się...

Opis Moskwa, Belgia

Christophe Van Rompaey w filmowym obrazie Moskwa, Belgia udowadnia, że niespodziewana, żarliwa a nawet zaborcza miłość może przydarzyć się każdemu, bez względu na wiek, wygląd a nawet niedoskonałość charakteru.

Główna bohaterka Matty, w której rolę wcieliła się Barbara Sarafian to sfrustrowana czterdziestolatka, którą dla jednej ze swoich studentek opuścił mąż. Przytłoczona codziennymi problemami, zdradą męża oraz opieką nad dziećmi straciła dawną urodę a jej wygląd ma wiele do życzenia.

Pełna goryczy i złości do własnego losu podczas manewru na parkingu wjeżdża swoim samochodem wprost na ogromnego TIR-a. Jego kierowca posiadający na swoim karku kartotekę więzienną nie spodziewa się, że kobieta, zamiast uniżenie przeprosić za swoją nieuwagę wyleję na jego głowę kubeł pełen goryczy, bólu, cierpienia oraz krzyku. Johny (Jurgen Delnaet), który przyzwyczajony jest do miałkiego życia u boku z kochanką inną na każdy wieczór i nieodłącznym kieliszkiem wódki nie spodziewa się, że tak władcza reakcja Matty wzbudzi w nim żarliwe uczucie. Pod wpływem romansu kobieta przechodzi metamorfozę nie tylko pod względem swojego wyglądu ale również psychiki. Wreszcie poznaje swoją wartość i nabiera przekonania, że ani były maż ani Johny nie są jej godni. Czy dokona właściwego wyboru?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze