plakat filmu Moje życie to nie komedia romantyczna / Ma vie n’est pas une comédie romantique

Moje życie to nie komedia romantyczna / Ma vie n’est pas une comédie romantique

Kraj produkcji:

Premiera: 17 maja 2007

Aktorzy: , ,

Opis: Uznawane za najbardziej romantyczne na świecie miasto, stolica Francji, czyli Paryż i dwoje jego mieszkańców bezskutecznie poszukuje...

Opis Moje życie to nie komedia romantyczna / Ma vie n’est pas une comédie romantique

Uznawane za najbardziej romantyczne na świecie miasto, stolica Francji, czyli Paryż i dwoje jego mieszkańców bezskutecznie poszukuje szczęśliwej miłości.

Trzydziestopięcio letni Thomas (Gilles Lellouche) ciągle wierzy, że wreszcie spotka piękną dziewczynę, w której ze wzajemnością zakocha się od pierwszego wejrzenia. Jednak to nie jedyne marzenie Thomasa. Jego wybranka ma być nie tylko piękna ale również inteligenta i urodą przypominać zdaniem mężczyzny ideał kobiety czyli aktorkę Meg Ryan. Niestety wciąż jest sam bo żadna z ewentualnych kandydatek nie spełnia jego wymagań i oczekiwań. Samotność a na dodatek fakt, że znów sytuacja życiowa zmusiła Thomasa do zamieszkania z rodzicami nie sprzyjają jego dobremu samopoczuciu. Na jego drodze nieoczekiwanie pojawia się koleżanka z młodzieńczych lat – piękna Florence (Marie Gillain).

Czy bardziej pragmatycznie podchodząca do życia kobieta, która już od lat jest matką będzie w stanie zawładnąć sercem Thomasa i stworzyć z nim partnerski związek bazujący na żarliwym uczuciu?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze