plakat filmu Moja wielka grecka wycieczka / My Life in Ruins

Moja wielka grecka wycieczka / My Life in Ruins

Kraj produkcji: ,

Premiera: 8 maj 2009

Aktorzy: , , ,

Opis: Nie zawsze wymarzona praca może przynieść stabilizację oraz szczęście w życiu. Przekonała się o tym główna bohaterka filmu Georiga (Nia...

Opis Moja wielka grecka wycieczka / My Life in Ruins

Nie zawsze wymarzona praca może przynieść stabilizację oraz szczęście w życiu. Przekonała się o tym główna bohaterka filmu Georiga (Nia Vardalos), która właśnie straciła posadę wykładowcy greki na Uniwersytecie w Atenach.

Stojąc na „zakręcie życia” zmuszona jest przewartościować swoje priorytety i znaleźć zatrudnienie, które może zapewnić jej codzienny byt. Podejmując pracę w charakterze przewodnika wycieczek nawet nie zdaje sobie sprawy jak zmieni się jej spokojne życie i ile trudności na nią czeka. Zmęczona wciąż niezadowolonymi turystami nie jest w stanie zrozumieć, że dla nich większą wartość przedstawiają zakupy pamiątkowych drobiazgów niż dokładne poznanie początków greckiej cywilizacji. Większą część czasu spędzają przy przydrożnych kramach z pamiątkami niż nad podzianiem pomników greckiej kultury. Na domiar złego w autokarze przestaje działać klimatyzacja a kierowca okazuje się prawdziwym gburem. Jednak to właśnie ten gburowaty mężczyzna i splot nieoczekiwanych wydarzeń będzie mieć ogromny wpływ na jej dalsze życie.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze