plakat filmu Moja dziewczyna wychodzi za mąż / Made of Honor

Moja dziewczyna wychodzi za mąż / Made of Honor

Kraj produkcji:

Premiera: 2 maja 2008 (USA), 25 lipca 2008 (Polska)

Aktorzy: , ,

Opis: Życie Toma, w tej roli Patrick Dempsey to prawdziwa sielanka. Mężczyzna odnosi sukcesy w pracy, ma powodzenie u płci przeciwnej i zawsze może...

Opis Moja dziewczyna wychodzi za mąż / Made of Honor

Życie Toma, w tej roli Patrick Dempsey to prawdziwa sielanka. Mężczyzna odnosi sukcesy w pracy, ma powodzenie u płci przeciwnej i zawsze może liczyć na pomoc swojej przyjaciółki, Hannah, granej przez Michelle Monoghan.

Odpowiada mu takie życie i nie jest zainteresowany stałym związkiem, woli niezobowiązujące romanse. Do czasu, gdy Hannah wyjeżdża służbowo na kilka tygodni do Szkocji. Tom uświadamia sobie, jak puste jest bez niej jego życie. Podejmuje decyzję, że kiedy przyjaciółka wróci, poprosi ją o rękę. Niestety czeka go rozczarowanie.

Okazuje się, że w Szkocji Hannah zaręczyła się z przystojnym Colinem Murrayem, a zaraz po ślubie planuje przeprowadzkę za granicę. Tom nie chce jednak dać za wygraną. Zostaje drużbą panny młodej, w nadziei, że przez te kilka dni, które pozostały do ceremonii, uda mu się zdobyć względy ukochanej i odwieść ją od zamążpójścia.

Komedia w reżyserii Paula Weilanda, twórcy takich produkcji jak „Złoto dla naiwnych” czy „Czarna Żmija”. W roli głównej, dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Patrick Dempsey.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze