plakat filmu Mój Rower

Mój Rower

Kraj produkcji:

Premiera: 8 maja 2012

Aktorzy: , ,

Opis: Różnice pokoleniowe, męska wizja świata, brak porozumienia, nieumiejętność nawiązywania rozmów i podtrzymywania więzów rodzinnych a przede...

Opis Mój Rower

Różnice pokoleniowe, męska wizja świata, brak porozumienia, nieumiejętność nawiązywania rozmów i podtrzymywania więzów rodzinnych a przede wszystkim oziębłość w uczuciach stały się główną fabułą opowieści o spotkaniu dziadka, ojca i syna.

Każdy z trzech mężczyzn mieszka w innej części Europy i wiedzie po swojemu poukładane życie. Powodem ich nieplanowanego spotkania się jest próba odnalezienia żony seniora, która porzuciła go dla innego. Kilkudniowe przebywanie ze sobą jest pełne wzajemnych pretensji, oskarżeń i złośliwości. Do chwili obejrzenia filmu widzowi mogło się wydawać jak trudna jest do zrozumienia psychika kobiety. Bohaterowie pokazują szalenie skomplikowane wewnętrzne życie męskiej natury, które nakazuje głębokie ukrycie ludzkich uczuć i stwarzanie pozorów twardzieli. Jednak przeciwności losu, z którymi muszą się zmierzyć dziadek – Włodek (Michał Urbaniak), syn – Paweł (Artur Żmijewski) i wnuk – Maciej (Krzysztof Chodorowski) tak naprawdę potwierdzają, że wbrew pozorom, tych trzech bliskich sobie mężczyzn więcej ze sobą łączy niż dzieli.

Dlaczego ludzie, którzy prawdziwie kochają nie potrafią tego wyrazić prostymi gestami czy słowami?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze