plakat filmu Mój pierwszy ślub / My First Wedding

Mój pierwszy ślub / My First Wedding

Kraj produkcji: ,

Premiera: 12 maja 2005

Aktorzy: , ,

Opis: Tom jest młodym, spełnionym zawodowo, seksownym mężczyzną, który nie tylko zmienia dziewczyny jak rękawiczki ale również ma wyjątkową...

Opis Mój pierwszy ślub / My First Wedding

Tom jest młodym, spełnionym zawodowo, seksownym mężczyzną, który nie tylko zmienia dziewczyny jak rękawiczki ale również ma wyjątkową przyjaciółkę Hannah, na którą zawsze może liczyć i z którą spędza większość swojego wolnego czasu.

Po wyjeździe Hannah na sześciotygodniową delegację do dalekiej Szkocji, główny bohater zaczyna bardzo za nią tęsknić i wreszcie do mężczyzny dociera, że uczucie jakie ich łączy to nie zwykła przyjaźń ale prawdziwa miłość. Postanawia zaraz po powrocie wybranki poprosić ją o rękę aby mogli razem przeżyć szczęśliwe życie. Hannah nie mogąc doczekać się deklaracji Toma poznaje podczas delegacji przystojnego Szkota i szybko przyjmuje jego oświadczyny. Wiadomość o ślubie Hannah spada na Toma nieoczekiwana i rujnuje piękne marzenia. Główny bohater zaproszony na ślub wyrusza do Szkocji mając nadzieję, że ma jeszcze szansę ocalić szczęście i wyznać Hannah całą prawdę. Jednak odwiedzenie jej od zaplanowanego za kilka dni ślubu nie jest tak łatwym do wykonania zadaniem.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze