plakat filmu Miłość po francusku / 20 ans d’écart

Miłość po francusku / 20 ans d’écart

Kraj produkcji:

Premiera: 9 sierpnia 2013

Aktorzy: , ,

Opis: Świat redakcji poczytnego czasopisma zajmującego się modą rządzi się swoimi, nietuzinkowymi prawami. O zdobywaniu kolejnych szczebli...

Opis Miłość po francusku / 20 ans d’écart

Świat redakcji poczytnego czasopisma zajmującego się modą rządzi się swoimi, nietuzinkowymi prawami.

O zdobywaniu kolejnych szczebli kariery zawodowej decydują nie predyspozycje czy wymagane kwalifikacje ale przede wszystkim popularność wśród pracowników a nawet łóżkowe lobby. Zbliżająca się do czterdziestki Alice, która dla kariery zawodowej poświeciła nie tylko swoje małżeństwo ale również życie osobiste walczy o prestiżowe stanowiska redaktorki naczelnej czasopisma. Jej dużo młodsza przeciwniczka doskonale wie jak wykorzystać swoje wdzięki w osiągnięciu sukcesu i do czasu pojawiania się w redakcji przystojnego studenta Balthazara, zajmuje czołową lokatę w wyścigu o awans.

Posądzona o romans z dwudziestolatkiem Alice, szybko zyskuje ogromne uznanie w oczach zarówno samej załogi jak i samego szefa. Dla osiągnięcia zamierzonego celu nie wyprowadza nikogo z błędu i udaje, że łączy ją z młodzieńcem namiętne uczucie. Jednak los bywa przekorny i mistyfikacja zaczyna przeradzać się w rzeczywistość.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja