plakat filmu Miłość Larsa / Lars and the Real Girl

Miłość Larsa / Lars and the Real Girl

Kraj produkcji:

Premiera: 16 września 2007

Aktorzy: , , ,

Opis: Lars, w tej roli Ryan Gosling, to wyjątkowo nieśmiały młodzieniec, który ma duże problemy z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich. Mieszka...

Opis Miłość Larsa / Lars and the Real Girl

Lars, w tej roli Ryan Gosling, to wyjątkowo nieśmiały młodzieniec, który ma duże problemy z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich. Mieszka w garażu swojego brata, nie ma przyjaciół ani swojej dziewczyny.

Zaniepokojony problemami brata Gus (Paul Schneider) wraz z żoną Kariną (Emily Mortimer) z ulgą dowiadują się o jego nowej dziewczynie Biance, poznanej przez Internet. Jego ogromna radość kończy się jednak w momencie gdy Lars przyprowadza do domu dmuchaną lalkę. Za poradą psychologa pozwalają Larsowi traktować lalkę jak prawdziwego człowieka. Nie tylko Gus i Karina, ale również sąsiedzi chcą pomóc Larsowi i wkrótce Bianka staje się znaną miejscową personą. Dorabia sobie jako modelka stojąc na witrynie sklepowej i towarzyszy Larsowi podczas coraz częstszych spotkań z nowymi znajomymi. Film w reżyserii Craiga Gillespie’a według scenariusza Nancy Oliver.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze