plakat filmu Miłość i turbulencje / Amour & turbulences

Miłość i turbulencje / Amour & turbulences

Kraj produkcji:

Premiera: 3 kwietnia 2013 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Co się stanie, kiedy byli partnerzy i kochankowie, spotkają się w samolocie w czasie długiego lotu, niemal trzy lata od rozstania? Czy...

Opis Miłość i turbulencje / Amour & turbulences

Co się stanie, kiedy byli partnerzy i kochankowie, spotkają się w samolocie w czasie długiego lotu, niemal trzy lata od rozstania?

Czy łączące ich emocje, uczucia i wspomnienia to już zupełna przeszłość? A może Antoine (Nicolas Bedos) i Julia (Ludivine Sagnier) wciąż do siebie coś czują? W przeszłości ich związek na pewno można było nazwać burzliwym, bo choć łączyło ich ogromne uczucie, to jednak Julia nie mogła zaakceptować zbyt lekkiego podejścia Antoine`a do obcych kobiet oraz jego zbyt swawolnego życia. Teraz, kiedy on leci właśnie na umówioną rozmowę o prace, ona natomiast niebawem ma zostać żoną, swojego nowego narzeczonego. Wszyscy pasażerowie staną się, świadkami powrotu do przeszłości, w postaci słownych przepychanek pary głównych bohaterów dotyczących zarówno słodkich wspomnień miłośnych uniesień, jak również gorzkich, wzajemnych pretensji.

Zabawna, ale pełna refleksji opowieść o byłych kochankach, na pewno spodoba się miłośnikom kina francuskiego. Zgrabny scenariusz oraz przemyślane dialogi, to z pewnością duży atut tego filmu. Dobrym zabiegiem był również dobór aktorów, który sprawia, że przedstawiona historia wydaje się nie tylko realna, ale również wzruszająca i przywracająca wiarę w miłość, której wartość jest niepodważalna.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze