plakat filmu Milczenie jest złotem

Milczenie jest złotem

Kraj produkcji:

Premiera: 10 września 2010 (Polska)

Aktorzy: , ,

Opis: Kiedy główna bohaterka Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) szuka ciekawych dźwięków do kolejnej realizacji, dla swojego szefostwa, podchodzi do niej...

Opis Milczenie jest złotem

Kiedy główna bohaterka Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) szuka ciekawych dźwięków do kolejnej realizacji, dla swojego szefostwa, podchodzi do niej nieznajomy mężczyzna (Jan Wieczorkowski) i namiętnie ją całuje, dodatkowo zostawiając jej kwiaty.

Jego tajemnicze pojawienie się, jest tak samo zagadkowe, jak jego zniknięcie, zaraz po całym wydarzeniu. Cała atmosfera pocałunku i otoczka dziwacznego zdarzenia sprawia, że Inge przestaje mówić. Czy Inge spotka jeszcze raz nieznajomego? I czy odzyska głos, który zaniknął w zwariowanych okolicznościach? O tym, przekonają się już widzowie tego uroczego filmu, który na pewno można uznać, za jedną z ciekawszych produkcji ostatnich lat w kwestii polskich komedii romantycznych.

Czy naprawdę milczenie, może mieć swoją romantyczną wartość? Ewa Pytka w swoim obrazie udowadnia, że istnieje taka możliwość.

Sześć nominacji Złota Kaczka (Czytelnicy miesięcznika FILM) m.in: najlepsza aktorka sezonu 2009/2010 Edyta Olszówka, Aneta Todorczuk-Perchuć, najlepszy scenarzysta sezonu 2009/2010 Ewa Pytka.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze