plakat filmu Listy do Julii / Letters to Juliet

Listy do Julii / Letters to Juliet

Kraj produkcji:

Premiera: 2010-05-07 (Świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Dzieło w reżyserii Gary Winick to opowieść we włoskim stylu. Dużo dobrego humoru i ciętych ripost a w tle bajeczne zdjęcia wprost z...

Opis Listy do Julii / Letters to Juliet

Dzieło w reżyserii Gary Winick to opowieść we włoskim stylu. Dużo dobrego humoru i ciętych ripost a w tle bajeczne zdjęcia wprost z Italii.

Sophie (Amanda Seyfried) jest początkującą dziennikarką, a jej narzeczony Victor (Gael García Bernal ) prowadzi restaurację. Postanawiają przed ślubem wybrać się do miasta Romea i Julii. Na miejscu okazuje się, że Victor skupiony jest głównie na smakowaniu potraw a Sophie w nieoczekiwany sposób odkrywa niecodzienną historię miłosną sprzed pół wieku. List napisany do Julii Capuletti w 1957 roku, którego autorką jest kobieta, poszukująca mężczyzny poznanego we Włoszech.

Chcesz czekać 50 lat, tak jak ja?

Reżyseria Gary Winick, scenariusz Jose Rivera iTim Sullivan. Za świetnie przygotowaną muzykę odpowiedzialny był Andrea Guerra. Film został doceniony prze nominacje do nagród m.in. Saturny, Teen Choice i Satelity. Zdjęcia kręcono w Nowym Jorku, w Sienie, Soave i Weronie (Włochy).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze