plakat filmu La La Land

La La Land

Kraj produkcji:

Premiera: 20 stycznia 2017 (Polska) 31 sierpnia 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Historia opowiada o dosć skomplikowanej miłości dwojga artystów - Sebastiana i Mii i ich marzeniach o karierze w showbiznesie. Zabierają nas w...

Opis La La Land

Historia opowiada o dosć skomplikowanej miłości dwojga artystów – Sebastiana i Mii i ich marzeniach o karierze w showbiznesie. Zabierają nas w podróż pełną barw, muzyki i tańca.

W tle kolorowe, tętniące życiem Los Angeles. Mia (Emma Stone) marzy żeby zostać aktorką, zanim się to jednak stanie pracuje jako kelnerka i póki co podaje kawę gwiazdom kina w czasie ich przerwy podczas planu filmowego. Sebastian (Ryan Gosling) posiada bardzo wyrafinowany talent muzyczny. On również czekając na swoją szansę gra jako muzyk jazzowy w podrzędnych spelunach, przygrywając znanym gościom.

Ich światy pewnego dnia spotykają się w odwiecznej plątaninie ludzkich istnień. Jak w bajce poznali się i zakochali i żyli długo i szczęśliwie? Wzajemne poznanie sprawia iż połączy ich wspólne pragnienie – chcą robić to do czego zostali powołani. Miłość jaką darzą siebie nawzajem dodaje każdemu z nich sił. Ale gdy ich kariery po latach zaczynają się układać, mają coraz mniej czasu dla drugiej osoby. Sukces na polu zawodowym jest trudno pogodzić z życiem prywatnym. Czy ich miłość ma szansę przetrwać? Czy marzenia o showbiznesie zwyciężą nad uczuciami?

Najnowsze dzieło twórcy „Whiplash” Damiena Chazelle to romantyczna komedia muzyczna na najwyższym poziomie. Murowany kandydat do przyszłorocznego Oscara. Kolorowy musical w stylu Hollywood i historia o uczuciu tak prawdziwym jak i baśniowym.

Chcesz rewolucji a sam jesteś tradycjonalistą?
Uczepiłeś się przeszłości a w jazzie chodzi o przyszłość.

Masz konflikt i kompromis. To bardzo ekscytujące!

Zwycięzca 7 Złotych Globów 2017 w kategoriach : Najlepsza komedia lub musical, Najlepszy aktor w komedii lub musicalu Ryan Gosling, Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu Emma Stone, Najlepszy reżyser Damien Chazelle, Najlepszy scenariusz Damien Chazelle, Najlepsza muzyka Justin Hurwitz, Najlepsza piosenka „City of stars”.

Liczne nominacje i wygrane m.in.: BAFTA 2017, MFF w Wenecji, Critics Choice, Satelity
, Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych. Tego nie można przegapić.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze