Kultowa scena z „Pretty Woman”, której nie było w scenariuszu!

Edward Lewis i Vivian Ward to postacie filmowe jednej z najczęściej oglądanych komedii romantycznych lat ’90. Duet Julia Roberts i Richard Gere, którzy zagrali główne role, z całą pewnością można powiedzieć, że byli istotnym powodem dla, którego „Pretty Woman” stał się klasyką kina romantycznego.

W latach ’90 po premierze, praktycznie natychmiast film stał się przebojem. Bardzo mocno wdał się do kinowego repertuaru. Młodzież, dorośli szaleli na widok pary filmowej. Zarówno dla Julii Roberts jak i Richarda Gere, ten sukces stał się przepustką do jeszcze większej sławy. Potwierdził ich duże umiejętności aktorskie i zapewnił wieloletnie miejsce na scenach wielkiego światowego kina.

Pretty Woman to opowieść o życiu, problemach ale przede wszystkich o …prawdziwej miłości, która wyciąga z problemów i daje szansę na szczęśliwe życie.

Większość z Was zapewne widziała ten niezapomniany kinowy hit, ale czy wiedzieliście, że jedna z najbardziej znanych scen, gdzie Edward wręcza naszyjnik Vivian nie była w scenariuszu. Okazuje się, że dla rozluźnienia atmosfery na planie filmowym, w trakcie kręcenia sceny, Richard Gere zrobił mały żarcik i przyciął Julii Roberts palce pudełkiem od biżuterii. Reakcja Julii tak się spodobała reżyserowi, którym był Garry Marshall, że postanowiono dołączyć ją do scenariusza.

Zobacz:

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu zachęcamy abyś w wolnej chwili nadrobił zaległości… bo naprawdę warto.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja