plakat filmu Królewna Śnieżka / Mirror Mirror

Królewna Śnieżka / Mirror Mirror

Kraj produkcji:

Premiera: 16 marca 2012 (Polska) 16 marca 2012 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Najnowsza komedia w reżyserii Tarsema Singh’a, mimo, że jest kolejną ekranizacja popularnej baśni braci Grimm, to dzięki scenariuszowi Melissa...

Opis Królewna Śnieżka / Mirror Mirror

Najnowsza komedia w reżyserii Tarsema Singh’a, mimo, że jest kolejną ekranizacja popularnej baśni braci Grimm, to dzięki scenariuszowi Melissa Wallack’a i Jasona Keller’a, na nowo odkryjemy fantastyczną opowieść o pięknej królewnie Śnieżce.

Komedia jak z bajki z baśniową obsadą – Julia Roberts jako Zła Królowa oraz Lily Collins – córka muzyka Phila Collinsa – w roli ślicznej królewny Śnieżki!

Dawno, dawno temu w zaczarowanym królestwie żyła sobie piękna królewna. Na imię miała Śnieżka. Jej skóra była czysta jak śnieg, a włosy czarne jak noc. Pewnego dnia władzę nad krainą przejęła podstępem zła królowa (Julia Roberts). Zazdrosna o urodę i wdzięk dziewczyny rozkazała wygnać ją z królestwa. Teraz jej celem będzie wyjść bogato za mąż i pozbyć się problemów finansowych. Idealnym kandydatem będzie bardzo przystojny i niezwykle majętny książę. Niestety sprawy się nieco skomplikują, kiedy Śnieżka powróci, aby walczyć o swoje racje na czele bandy siedmiu krasnali-rabusiów. Zła królowa popadnie w nie lada tarapaty. Dzielna Śnieżka zamierza jej odebrać nie tylko władzę, ale także kandydata na męża, bo przystojny książę już dawno wpadł jej w oko.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja