plakat filmu Kopciuszek: Roztańczona historia / Another Cinderella Story

Kopciuszek: Roztańczona historia / Another Cinderella Story

Kraj produkcji:

Premiera: 2008-09-04 (Świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Mary tańczy z Joey'em na balu maskowym, spiesząc się do wyjścia gubi odtwarzacz muzyczny. Chłopak postanawia ją odszukać. Zapewne każdy z...

Opis Kopciuszek: Roztańczona historia / Another Cinderella Story

Mary tańczy z Joey’em na balu maskowym, spiesząc się do wyjścia gubi odtwarzacz muzyczny. Chłopak postanawia ją odszukać.

Zapewne każdy z nas w najmłodszych latach słuchał historii o Kopciuszku. Tam, dziewczyna, która poszła na bal, gubi w pośpiechu pantofelek. Musiała przed północą wrócić z zamkowej zabawy. Tutaj, w uwspółcześnionej wersji pantofelkiem stał się iPod a księżniczką jest dziewczyna, która uwielbia taniec, a jej marzeniem jest dostać się do elitarnej szkoły tanecznej.

Mary (Selena Gomez) po śmierci swojej matki, byłej tancerki, mieszka z macochą i jej dwiema córkami. Podobnie jak w klasycznej opowieści i tutaj dziewczyna jest traktowana jak pomoc domowa, która ma odpracować to, że została przygarnięta przez macochę. W szkole nie jest popularna, ma tylko jedną przyjaciółkę. Żyje w cieniu swoich przybranych sióstr, którym troszeczkę brakuje rozumu. Pewnego dnia do szkoły przychodzi znany piosenkarz Joey Parker (Drew Seeley). Dziewczyny szaleją za nim, oprócz Mary, która skrywa swoje uczucia. Wszystko zmienia się gdy na balu maskowym tańczą ze sobą, Joey nic nie wie o tajemniczej nastolatce. Ale odnaleziony iPod ma mu ją pomóc odnaleźć. Czy chłopak odnajdzie swoją tajemniczą koleżankę? Czy Mary zostanie dziewczyną Joey’a?

W filmie w reżyserii Damon’a Santostefano, wg. scenariusza Jessica Scott i Erik Patterson, możemy podziwiać liczne taneczne układy, nie tylko z udziałem głównych bohaterów. Ale na szczególne brawa zasługuje nie tylko Selena Gomez ale również bardzo taneczny Drew Seeley. Sceny taneczne są naprawdę imponujące.

Muzyka do filmu w większości wykonywana jest przez samych aktorów. Selena Gomez, wydała już kilka płyt a Drew Seeley wykonywał piosenki w kultowym ‚High School Musical’. Szybko wpadające w ucho piosenki, moc tańca i dużo pozytywnej energii. To proponują nam twórcy nowej wersji Kopciuszka.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze