plakat filmu Kochaj

Kochaj

Kraj produkcji:

Premiera: 3 czerwca 2016 (Polska) 31 maja 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Kochaj to komedia romantyczna w reżyserii Marty Plucińskiej, która w nieco odmienny sposób pokazuje rozterki związane z niepewnością uczuć...

Opis Kochaj

Kochaj to komedia romantyczna w reżyserii Marty Plucińskiej, która w nieco odmienny sposób pokazuje rozterki związane z niepewnością uczuć jakie targają współczesnym społeczeństwem, a która dzięki gwiazdorskiej obsadzie, wartkim dialogom oraz niespodziewanym obrotom akcji gwarantuje widzom doskonałą rozrywkę.

Sawa, w roli której wystąpiła Olga Bołądź właśnie przygotowuje się do ślubu. Jej wybrańcem jest Jurek – Mikołaj Roznerski, przystojny podróżnik uważany za przyjaciółki bohaterki za chodzący ideał nie tylko w roli męża ale również przyszłego ojca. Goście są już zaproszeni na uroczystość weselną, suknia ślubna wisi w szafie a jednak Sawie coś brakuje. To nie uwierają ją idealnie dopasowane do sukni buty ale myśl, o nowo poznanym, niezwykle przystojnym aktorze. Krzysztofa i Jurka różni wszystko. Nie tylko wygląd ale również profesja a nawet podejście do życia. Gdy Jurka wciąż nie ma w domu ze względu na częste podróże to Krzysztofa zawsze można spotkać w jednym z warszawskich klubów, gdy w czarnym kapeluszu przeistacza się w męskiego macho.

Już za kilka godzin ma się odbyć ceremonia, którą zgodnie z tradycją poprzedza wieczór panieński, i na który punktualnie zjawiają się przyjaciółki Sawy. Każda z nich jest inna. Anka – Roma Gąsiorowska – to wielbicielka dużej dawki adrenaliny, która bez problemu i strachu skacze ze spadochronem. Weronika – Magda Lamparska – jest wielbicielką Orientu oraz perfekcyjna pod każdym względem Oliwia – Aleksandra Popławska – znana gwiazda z ekranu telewizji. Mimo, że tak wiele je różni każda z nich marzy o poznaniu faceta w typie Jurka, u boku którego mogłoby spędzić w spokoju dotąd dość zwariowane i szalone życie. Jedynie Sawa ma inne marzenia i nie zjawia się na swój wieczór kawalerski… Czy Sawa zmieniła zdanie? Czy może coś się ją zatrzymało?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze