plakat filmu Ki & Ka

Ki & Ka

Kraj produkcji:

Premiera: 1 kwietnia 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Kabira i Kii pochodząc z dwóch różnych światów, mają odmienne marzenia i ambicje. Ich los przecina się na pokładzie samolotu do Delhi. Czy...

Opis Ki & Ka

Kabira i Kii pochodząc z dwóch różnych światów, mają odmienne marzenia i ambicje. Ich los przecina się na pokładzie samolotu do Delhi. Czy ta dość nieoczekiwana przyjaźń ma szansę na coś więcej?

Kabir (Arjun Kapoor) jest 27 letnim absolwentem studiów biznesowych. Jego ojciec magnat działający w branży deweloperskiej odnosi duże sukcesy finansowe. Syn jednak mimo zdobycia zawodu nie jest zainteresowany typową ścieżką kariery, w tym przypadku pracą u swojego ojca. Jego wzorem do naśladowania jest jego matka, zajmująca się domem.

Kia ( Kareena Kapoor) ma 30 lat i w odróżnieniu od większości kobiet w swoim wieku, marzy o karierze zawodowej. Jej ambicją jest zostać dyrektorem firmy, w której obecnie pracuje. Jest pełna zapału, ambicji i poświęcenia aby zrealizować swoje marzenia.

Los potrafi połączyć ludzi z najbardziej oddalonych miejsc na świecie. Kabir zakochuje się w Kii i postanawia oświadczyć się jej, uważa że idealnie do siebie pasują. W nieco odmiennej roli w porównaniu z jego rodzicami, on zajmowałby się domem a jego przyszła żona mogłaby poświęcić się robieniem kariery. Kia uświadamia sobie, że byłoby to praktyczne rozwiązanie i zgadza się wyjść za mąć za Kabira.

Wraz z upływem czasu oboje przyzwyczajają się do nowej sytuacji. On z całym poświęceniem dba o dom, a jego żona angażuje się w pracy i odnosi duże sukcesy. Są szczęśliwi, choć stanowią dość nie tradycyjną parę czują się razem dobrze. Ich miłość rozwija się jak młody kwiat.

I gdy wydawałoby się, że między małżonkami jest idealnie, pojawia się pierwszy poważniejszy konflikt. Czy może on zburzyć dotychczasowe fundamenty ich związku? A może Kia i Kabir nie są sobie pisani?

Lekka indyjska komedia romantyczna w reżyserii R. Balki (Bez cukru / Cheeni Kumwg) wg. scenariusza R. BalkiRishi Virmani. Film został nakręcony w Delhi i Mumbaju (Indie) oraz Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze