plakat filmu Jeszcze raz

Jeszcze raz

Kraj produkcji:

Premiera: 4 stycznia 2008

Aktorzy: , , ,

Opis: Wojna płci a może poszukiwanie prawdziwej miłości? Widz sam musi odpowiedzieć sobie na pytanie postawione przez głównych bohaterów filmu -...

Opis Jeszcze raz

Wojna płci a może poszukiwanie prawdziwej miłości? Widz sam musi odpowiedzieć sobie na pytanie postawione przez głównych bohaterów filmu – Jeszcze raz. Pozornie przypadkowych ludzi połączy ze sobą silne uczucie miłości, które jak to zawsze w życiu bywa narażone zostanie na bardzo ciężką próbę.

Dwie kobiety, Anna, atrakcyjna a zarazem bardzo energiczna czterdziestolatka spełniona zawodowo, samotnie wychowująca po rozwodzie dość ekscentrycznie podchodzącą do życia i związków córkę Kasię. Stają przed życiowym wyborem gdy na ich drogach niespodziewanie pojawiają się mężczyźni, którzy na dłoni ofiarują im swoją miłość. Jakby się na początku wydawało dość sztywnego Michała oraz jego syna Przemka, który nie stroni od przelotnych romansów dopada prawdziwa miłość.

Co się stanie gdy ich drogi skrzyżują się ze sobą i zakwitnie szalone uczucie między Anną i Michałem oraz Kasią i Przemkiem? Czy przeciwstawne charaktery pokonają tak duże różnice dzielące wybraków i uda im się zbudować stałe związki?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze