plakat filmu Jedz, módl się, kochaj / Eat Pray Love

Jedz, módl się, kochaj / Eat Pray Love

Kraj produkcji:

Premiera: 13 sierpnia 2010

Aktorzy: , , ,

Opis: Trzydziestokilkuletnia Elizabeth Gilbert wiedzie dotąd pozornie szczęśliwe i spokojne życie u boku swojego ukochanego męża. Jednak zadowolenie...

Opis Jedz, módl się, kochaj / Eat Pray Love

Trzydziestokilkuletnia Elizabeth Gilbert wiedzie dotąd pozornie szczęśliwe i spokojne życie u boku swojego ukochanego męża. Jednak zadowolenie zawodowe a nawet udany związek partnerski nie są wstanie zapewnić jej egzystencjalnych potrzeb.

Główną bohaterką targają rozterki i wciąż zastanawia się, czy ten rodzaj życia w pełni spełnia jej potrzeby. Postanawia rozwieść się mężem i zacząć wszystko od nowa. Wyrusza w podróż życia, która ma pomóc jej odpowiedzieć na zadane pytania i zrozumieć dotąd skrywane potrzeby. Po kolei odwiedza Italię, Indie oraz Indonezję. We Włoszech poznaje rozkosz jaką dają każdemu człowiekowi ulubione potrawy. Pobyt w Indiach uczy zrozumieć religię i fanatyczną miłość do boga a w Indonezji dowiaduje się, że liczy się jedynie prawdziwa miłość. Jednak nie zawsze podróż do głąb siebie pomaga w zrozumieniu własnych potrzeb.

Czy głównej bohaterce uda się znaleźć złoty środek na szczęśliwe życie, które spełni nie tylko jej wewnętrzne pragnienia ale również zapewni szczęście?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze