plakat filmu Jak urodzić i nie zwariować / What to Expect When You’re Expecting

Jak urodzić i nie zwariować / What to Expect When You’re Expecting

Kraj produkcji:

Premiera: 22 czerwca 2012 (Polska) 18 maja 2012 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Komedia w reżyserii Kirka Jonesa to historia pięciu sympatycznych par oczkujących dziecka. Adaptacja światowej sławy poradnika W oczekiwaniu na...

Opis Jak urodzić i nie zwariować / What to Expect When You’re Expecting

Komedia w reżyserii Kirka Jonesa to historia pięciu sympatycznych par oczkujących dziecka. Adaptacja światowej sławy poradnika W oczekiwaniu na dziecko – Murkoff Heidi, Hathaway Sandee. Hollywoodzcy gwiazdorzy m.in Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks są gwarancją wysokiego poziomu aktorstwa.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o rodzicielstwie, radościach i problemach związanych z ciążą i pragnienem posiadania dziecka. Pięć różnych historii m.in. ciąża z przypadku i planowana latami, adopcja i kariera. Mistrzyni fitnessu Jules i tancerz Evan odkryją, że ekstrawaganckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary’ego. Alex, uczęszcza na spotkania „bracholi” – świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, „jak to naprawdę jest”. Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców?

Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować. Scenariusz napisali Shauna Cross i Heather Hach, a za produkcję odpowiadają Arnie Messner, David Thwaites oraz Mike Medavoy.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze