plakat filmu Jak to robią single / How to Be Single

Jak to robią single / How to Be Single

Kraj produkcji:

Premiera: 12 lutego 2016 (Polska) 10 lutego 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Na całym świecie nie tylko w Nowym Jorku, gdzie rozgrywa się akcja doskonałej komedii romantycznej „Jak to robią single” jest pełno...

Opis Jak to robią single / How to Be Single

Na całym świecie nie tylko w Nowym Jorku, gdzie rozgrywa się akcja doskonałej komedii romantycznej „Jak to robią single” jest pełno samotnych osób. Ich samotność jest wynikiem nie tylko niemożność odnalezienia idealnie dopasowanej połówki ale coraz częściej świadomym wyborem.

Główni bohaterowie Alice (Dakota Johnson), Robin (Rebel Wilson), Lucy (Alison Brie), Meg (Leslie Mann), Tom (Anders Holm) oraz David (Damon Wayans Jr.) to zdefiniowani single. Jednak ich status jest wynikiem zarówno przemyślanej decyzji jak bezskutecznych poszukiwań tej jedynej osoby. Miłość w ich rozumieniu przybiera tak różną postać, że trudno ją tak naprawdę zdefiniować. Alice po czterech latach życia w udanym związku z Joshem postanawia zrobić sobie krótką przerwę i zasmakować pełni życia jako singielka. Nie przypuszcza, że podjęta decyzja nie tylko zmieni w diametralny sposób dotychczasowe życie ale dodatkowo wystawi miłość na bardzo trudną próbę. W pracy poznaje przebojową Robin, która w bardzo skuteczny sposób wprowadza ją w świat nieustannego imprezowania i smakowania seksu każdej nocy z innym. Siostra Alice z zawodu lekarka tak samo jak dziewczyny jest singielką głośno krzyczącą, że zajęta pracą i ciągłymi dyżurami nie ma czasu ani na związek ani na miłość. Jedyne za czym tęskni to macierzyństwo. Z kolei Lucy uporczywie szuka ideału mężczyzny umawiając się z kolejnymi kandydatami na potencjalnego partnera korzystając z ogłoszeń matrymonialnych.

Nie ty kupujesz, tylko faceci.
Gdy jest się singlem, trzeba się cieszyć każdą chwilą.

Reżyser Christian Ditter próbuje w swojej produkcji znaleźć jednoznaczną odpowiedź na pytanie czy człowiek został stworzony, by żyć w stałym związku? Moim zdaniem, tak, dlatego polecam tą zwariowaną komedię z happy endem. Dzieje się naprawdę sporo, mocno wkręca, zarażając pozytywną energią.

Te wszystkie osoby pozornie tak różne łączy jedno, podświadomie każda z nich szuka na swojej drodze prawdziwej miłości i żadna nie chce się głośno przyznać do swoich marzeń. Czy uda im się odnaleźć w świecie zdominowanym przez modę na singli idealnie dopasowaną połówkę?

/Magda

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja