plakat filmu Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi / How to Lose Friends & Alienate People

Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi / How to Lose Friends & Alienate People

Kraj produkcji: ,

Premiera: 3 października 2008

Aktorzy: , , ,

Opis: Główny bohater filmu Sidney Young (Simon Pegg), to londyński dziennikarz, który karmi swoich czytelników plotkami na temat gwiazd oraz znanych...

Opis Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi / How to Lose Friends & Alienate People

Główny bohater filmu Sidney Young (Simon Pegg), to londyński dziennikarz, który karmi swoich czytelników plotkami na temat gwiazd oraz znanych celebrytów.

Uwielbia a zarazem gardzi blichtrem ich życia i za wszelką cenę stara się uczestniczyć w każdej ważnej londyńskiej imprezie. Wkręcając się na jedną z tego typu imprez jako opiekun słynnej świnki Babe zostaje zauważony przez właściciela poczytnego nowojorskiego pisma. Clayton Harding (Jeff Bridges) zwraca się do Sidneya z propozycją zatrudnienia w swoim magazynie. Ten myśląc, że wreszcie zrobi prawdziwą, dziennikarską karierę natychmiast odpowiada na propozycję i wyrusza do Nowego Jorku. Jednak praca wśród nowojorskich dziennikarzy nie wygląda tak jak sobie wymarzył. Reguły ustalone w show biznesie nie współgrają z przekonaniami, którymi kieruje się Simon o czym zaczyna mu przypominać koleżanka z pracy Alison Olsen (Kirsten Dunst). Czy nowa przyjaźń sprawi, że Simon przypomni sobie co jest dla niego najcenniejsze?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze