plakat filmu Interwencja / The Intervention

Interwencja / The Intervention

Kraj produkcji:

Premiera: 26 stycznia 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Bliscy przyjaciele postanawiają pomóc młodemu małżeństwu, ratując ich związek przed totalną katastrofą. Mimo, iż Peter (Vincent Piazza)...

Opis Interwencja / The Intervention

Bliscy przyjaciele postanawiają pomóc młodemu małżeństwu, ratując ich związek przed totalną katastrofą.

Mimo, iż Peter (Vincent Piazza) i Ruby (Cobie Smulders) są młodym małżeństwem mają już trójkę dzieci. Ich związek przechodzi bardzo trudny etap, który może zakończyć się nawet rozwodem. Codzienność przynosi jedynie kłótnie, czasy spokojnych rozmów przeszły w odległą historię. Narastająca frustracja i ciągłe kłótnie wynikające z niekończących się pretensji, odbijają się na ich związku.

Bliscy znajomi widząc co się dzieje, postanawiają spróbować pomóc małżonkom. W tym celu organizują wspólny pobyt w urokliwym miejscu na wsi. Peter i Ruby dają się w końcu namówić na wyjazd.

Podczas wieczornej rozmowy na temat problemów w związku, niespodziewanie na jaw wychodzą dotąd ukrywane kłopoty jakie mają pozostałe pary. Spotkanie zbacza z głównego tematu jakim był konflikt Petera i Ruby, a okazuje się być terapią psychologiczną dla wszystkich uczestników.

Reżyserką i zarazem debiutującą aktorką jest Clea DuVall. Udało jej się zręcznie ukazać skomplikowane relcje w indywidualizowanym świecie, gdzie narcyzm stał się epidemią prawie, że akceptowalną przez ludzi. Tajemnice i niedopowiedzenia wydają się być normą, które i tak w końcu wychodzą na światło dzienne. Czy mimo tych wszystkich problemów jest jeszcze szansa na szczęśliwą miłość?

Clea DuVall została doceniona na festiwalu w Sundance i otrzymała nominację specjalną – Główna Nagroda Jury i wzięła udział w konkursie na najlepszy dramat.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja