plakat filmu I że cię nie opuszczę / The Vow

I że cię nie opuszczę / The Vow

Kraj produkcji:

Premiera: 10 lutego 2012

Aktorzy: , ,

Opis: Czy można jeszcze raz zakochać się w tej samej osobie? Właśnie na to trudne pytanie usiłują odpowiedzieć główni bohaterowie filmu - I że...

Opis I że cię nie opuszczę / The Vow

Czy można jeszcze raz zakochać się w tej samej osobie? Właśnie na to trudne pytanie usiłują odpowiedzieć główni bohaterowie filmu – I że cię nie opuszczę.

Spokój i szczęście młodego, kochającego się bez pamięci małżeństwa przerywa poważny wypadek samochodowy. Leo wychodzi z niego bez żadnego szwanku natomiast jego śliczna żona Paige zapada w śpiączkę i pozostaje w szpitalu. Mężczyzna niecierpliwie czeka na jej przebudzenie. Jednak gdy Paige odzyskuje świadomość okazuje się, że straciła pamięć. Leo jest dla niej zupełnie obcym mężczyzną, do którego nic nie czuje. Młody mężczyzna za wszelką cenę usiłuje zrobić wszystko by znów odzyskać miłość żony.

Skrupulatnie planuje kolejną pierwszą randkę a następnie pierwszy pocałunek. Wierzy, że nieoczekiwany zbieg zdarzeń nie może zniszczyć tak pielęgnowanej miłości i wciąż ma nadzieję, że Paige ponownie straci dla niego głowę i tytułowe słowa przysięgi małżeńskiej i że cię opuszczę znów staną się aktualne. Pełen wiary rozpoczyna walczyć o utracone uczucia.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze