plakat filmu Hotel Marigold / The Best Exotic Marigold Hotel

Hotel Marigold / The Best Exotic Marigold Hotel

Kraj produkcji:

Premiera: 15 czerwca 2012 (Polska) 9 marca 2012 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Sympatyczna komedia w reżyserii Johna Maddena to kontynuacja najlepszych tradycji gatunku spod znaku takich marek jak "Goło i wesoło", "Dziennika...

Opis Hotel Marigold / The Best Exotic Marigold Hotel

Sympatyczna komedia w reżyserii Johna Maddena to kontynuacja najlepszych tradycji gatunku spod znaku takich marek jak „Goło i wesoło”, „Dziennika Bridget Jones” i „Dziewczyn z kalendarza”. Spędzający czas na emeryturze obywatele pochodzący z Anglii postanawiają w przypływie natchnienia wyruszyć w podróż do Indii. Z nadzieją przeżycia czegoś wyjątkowego i spędzenia wakacji w hotelu pełnym luksusu i ekstrawagancji.

Jednak gdy przybywają na miejsce okazuje się, że wymarzony wysokiej klasy hotel, nie tylko nie spełnia wymagań ale jest w zasadzie rozpadającą się ruiną, brakuje podstawowych środków higieny, wody, prądu. Emeryci mimo tak wstrząsającego widoku nie rezygnują z wczasów i decydują się wziąć sprawy w swoje ręce.

Daleko od kraju i w obcej kulturze postanawiają przejąć inicjatywę. Film Hotel Marigold wg scenariusza Ola Parkera to egzotyczna przygoda pełna zaskakujących zwrotów akcji i słonecznych klimatów wprost z Republiki Indii.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja