plakat filmu Gigantyczny / Gigantic

Gigantyczny / Gigantic

Kraj produkcji:

Premiera: 8 września 2008

Aktorzy: ,

Opis: Brian Weathersby (w tej roli Paul Dano) pracuje w niedużym sklepie jako sprzedawca łóżek. W wolnych chwilach odwiedza swojego kolegę, który...

Opis Gigantyczny / Gigantic

Brian Weathersby (w tej roli Paul Dano) pracuje w niedużym sklepie jako sprzedawca łóżek. W wolnych chwilach odwiedza swojego kolegę, który przeprowadza w laboratorium badania nad zachowaniem szczurów. Rozczarowany życiem, z poczuciem przegranej, ze świadomością, że nigdy nie dorówna swoim starszym braciom, marzy aby móc adoptować córkę, jednak musi to być chińskie dziecko. Dodatkowo naszego bohatera prześladuje tajemniczy, agresywny bezdomny o niekoniecznie dobrych zamiarach.

Wszystko się zmienia gdy pewnego dnia do sklepu przychodzi niezwyczajna dzieczyna o imieniu Happy (Zooey Deschanel), córka bogatego Ala Lolly’ego (John Goodman), by odebrać bardzo drogi materac swojego ojca. Tutaj zaczyna się prawdziwa opowieść o miłości. Film debiutującego na dużym ekranie reżysera Matta Aseltona jest ciekawie opowiedzianą historią miłosną. Przekazuje wiele pozytywnych emocji i sprawia, że często uśmiechamy się. Bohaterowie to sympatyczni ludzie, troszczący się o swoich bliskich.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze