plakat filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Facet (nie)potrzebny od zaraz

Kraj produkcji:

Premiera: 14 lutego 2014 (Polska) 14 lutego 2014 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Skąd możemy mieć pewność, że ktoś, kogo kiedyś kochaliśmy nie był tym jedynym lub tą jedyną? Na to dość trudne pytanie musi...

Opis Facet (nie)potrzebny od zaraz

Skąd możemy mieć pewność, że ktoś, kogo kiedyś kochaliśmy nie był tym jedynym lub tą jedyną?

Na to dość trudne pytanie musi odpowiedzieć sobie bohaterka filmu Facet (nie) potrzebny od zaraz. Kiedy Zofia (w tej roli Katarzyna Maciąg) nakrywa swojego chłopaka na zdradzie, przypomina sobie o zakładzie z dawną koleżanką Anną (Anna Czartoryska), przez który nie może pojawić się na jej ślubie sama. Dzięki sugestii przyjaciółki Patrycji (Joanna Kulig) postanawia sprawdzić, czy może jednak któryś z jej byłych partnerów, nie był jej prawdziwą miłością, którą przegapiła. W szczęśliwców wcielili się m.in.: Paweł Małaszyński, Bartosz Porczyk, Maciej Stuhr, Marcel Sabat, Czesław Mozil, Michał Żebrowski. Tym samym 30-letnia koieta rozpoczyna ciekawą i pełną wzruszeń podróż w przeszłość. Czy Zosia odnajdzie swojego ukochanego? Czy to prawda, że stara miłość nie rdzewieje? A może jednak zawsze należy dać sobie szansę, która przyniesie nam prawdziwe szczęście?

Na te i wiele innych pytań odpowiada właśnie Weronika Migoń (reżyseria) w swoim przewrotnym, ale zabawnym i na pewno wyjątkowo romantycznym filmie.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze