plakat filmu Facet na miarę /  Un homme à la hauteur

Facet na miarę / Un homme à la hauteur

Kraj produkcji:

Premiera: 15 lipca 2016 (Polska) 4 maja 2016 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Diane, główna bohaterka filmu Facet na miarę, w której rolę wcieliła się Virginie Efira to niezwykle piękna a przy tym bardzo inteligentna...

Opis Facet na miarę / Un homme à la hauteur

Diane, główna bohaterka filmu Facet na miarę, w której rolę wcieliła się Virginie Efira to niezwykle piękna a przy tym bardzo inteligentna prawniczka po rozwodzie, która z byłym mężem prowadzi wspólną kancelarię. Po nieudanym związku Diane idealizuje sobie mężczyznę, u boku którego chciałaby spędzić wspólne życie. Ponieważ jest świadomą swojego wyglądu przed przyszłym partnerem stawia bardzo duże wymagania.

Nieoczekiwany dzwonek telefonu wykonany przez przypadkowego znalazcę komórki wydaje się prawdziwym zrządzeniem losu. Ciepły głos brzmiący w słuchawce zaprasza bohaterkę filmu na wspólną kolację podczas której odzyska swoją zgubę. Ponieważ na pytanie jak odszuka nieznajomego wśród gości w restauracji mężczyzna odpowiada jej, że nie sposób go przegapić Diane nie może doczekać się umówionego spotkania snując marzenia o spotkaniu z prawdziwym księciem z bajki.

Alexandre, w roli którego wręcz doskonale sprawdził się Jean Dujardin, to bardzo ceniony i znany na rynku architekt, który na swoim koncie ma wiele poważnych, międzynarodowych projektów. Jest właścicielem pięknego domu z basem, w którym o porządek dba zatrudniana gosposia, posiada bardzo elegancki oraz bardzo drogi samochód i wreszcie jest ojcem już dorosłego syna. Krótko mówiąc jest niezwykle przystojnym człowiekiem sukcesu o wzroście …zaledwie 136 centymetrów.

Alexandre informując Dianę, że z pewnością zauważy go w restauracji jest świadom swojego wyglądu, z którym się już dawno pogodził i który mu całkowicie nie przeszkadza czerpać z życia to co najlepsze. Spotkanie Diany z Alexsandrem, mimo, że w restauracja nie czekał na nią przy stoliku prawdziwy książę skończyło się szalonym skokiem ze spadochronem. Każda chwila spędzona razem utwierdza obojga we wzajemnej fascynacji, która w efekcie prowadzi do żarliwego uczucia

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja