plakat filmu Dziewczyny o wielkich sercach / Il Cuore grande delle ragazze

Dziewczyny o wielkich sercach / Il Cuore grande delle ragazze

Kraj produkcji:

Premiera: 1 listopada 2011

Aktorzy: , ,

Opis: Akcja filmu przenosi widza do lat trzydziestych ubiegłego wieku, do niewielkiego, typowego dla ówczesnych czasów miasteczka położonego w...

Opis Dziewczyny o wielkich sercach / Il Cuore grande delle ragazze

Akcja filmu przenosi widza do lat trzydziestych ubiegłego wieku, do niewielkiego, typowego dla ówczesnych czasów miasteczka położonego w środkowych Włoszech.

Właściciele ziemscy, rodzina Osti ma na wydaniu dwie córki, Mary i Amabil, którym trudno znaleźć kandydatów na mężów wśród miejscowych młodzieńców o wymaganym statusie społecznym. Jedyną szansę widzą w Carlino Vigetti o chłopskim pochodzeniu. Rodzina Ostich i Vigetti umawia się, że sam Carlino dokona wyboru kandydatki na żonę spośród dwóch sióstr. Codziennie odwiedza dom Ostich żeby móc spotykać się z dziewczętami i lepiej je poznać. Jednak bez żarliwego uczucia młodzieńcowi trudno wybrać całkowicie na chłodno kandydatkę na żonę. Niespodzianie do rodzinnego domu powraca najmłodsza siostra Mari i Ambil, która właśnie ukończyła studia.

Między Carlino a Frnceską wybucha ogromna miłość od pierwszego wejrzenia. Oboje są przekonani, że los musi połączyć ich serca. Jak zareagują rodziny na ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń? Czy miłość przezwycięży dane słowo i rozsądek?

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze