plakat filmu Dziewczyna z lilią / L’ecume des jours

Dziewczyna z lilią / L’ecume des jours

Kraj produkcji:

Premiera: 5 lipca 2013

Aktorzy: , ,

Opis: Colin żyje w przyszłym świecie, w jakim praktycznie wszystko stało się możliwe. Jest naukowcem, którego wynalazki ułatwiają każdemu...

Opis Dziewczyna z lilią / L’ecume des jours

Colin żyje w przyszłym świecie, w jakim praktycznie wszystko stało się możliwe. Jest naukowcem, którego wynalazki ułatwiają każdemu codzienną egzystencję.

Może mieć wszystko o czym tym tylko jego dusza zamarzy. Brakuje mu jedynie prawdziwej i odwzajemnionej miłości. Dzięki pomocy przyjaciół Nicolasa i Chicka poznaje wyjątkową kobietę, którą obdarza bardzo silnym uczuciem już od pierwszego wejrzenia. Chloe odwzajemnia uczucie Colina i zakochani są pewni, że spędzą ze sobą całe swoje życie. Jednak po hucznym weselu i powrocie z podróży poślubnej u kobiety zaczynają pojawiać się dziwne symptomy chorobowe. Przeprowadzone badania wskazują, że Chloe zachorowała na niezwykle rzadką a zarazem nieuleczalną chorobę. W płucach dziewczyny zaczęła rosnąć lilia wodna. Chick z miłości postanawia zrobić wszystko, żeby uratować życie swojej ukochanej. Gdy leczenie tradycyjnymi metodami nie daje rezultatów zrozpaczony wynalazca sięga po mniej konwencjonalne metody mając nadzieję, że utrzymają Chloe przy życiu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja