plakat filmu Dwoje nie do pary / Committed

Dwoje nie do pary / Committed

Kraj produkcji:

Premiera: 20 czerwca 2014 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Samotnie stojąca na poboczu panna młoda (Melia Kreiling) zatrzymuje zaciekawionego George`a (Orestis Sofokleus), który postanawia podwieźć...

Opis Dwoje nie do pary / Committed

Samotnie stojąca na poboczu panna młoda (Melia Kreiling) zatrzymuje zaciekawionego George`a (Orestis Sofokleus), który postanawia podwieźć tajemniczą uciekinierkę.

Zupełnie przypadkowe spotkanie będzie miało ogromny wpływ na głównego bohatera, który sam bardzo mocno przeżywa planowane przez siebie zaręczyny, nie tylko odczuwając presję, ale również zastanawiając się nad samym sensem instytucji małżeństwa. Okazuje się, że spotkana panna młoda pozwoli przeżuć mu szalone przygody, które nie tylko ułatwią mu podjęcie decyzji, ale również zupełnie zmienią jego plan na życie. „Dwoje nie do pary” jest relaksującą projekcją, która nie tylko rozbawi widza, ale również pozwoli mu na odpowiednią refleksję.

Kino widziało już niejedną uciekającą pannę młodą i o ile powody samej ucieczki były różne, to jednak zwykle trudno jest te historie określić mianem ciekawych. Tym razem jednak jest inaczej, do tego dochodzą urzekające cypryjskie krajobrazy. Reżyseria i scenariusz Stelana Kliris.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja