plakat filmu Duchy moich byłych / The Ghosts of Girlfriends Past

Duchy moich byłych / The Ghosts of Girlfriends Past

Kraj produkcji:

Premiera: 29 maj 2009 (Polska) 1 maj 2009 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Connor (Matthew McConaughey) to przystojny lekkoduch i wieczny kawaler, na którego styl życia miała w przeszłości ogromny wpływ legenda o...

Opis Duchy moich byłych / The Ghosts of Girlfriends Past

Connor (Matthew McConaughey) to przystojny lekkoduch i wieczny kawaler, na którego styl życia miała w przeszłości ogromny wpływ legenda o prawdziwym macho jakim był wujek Wayne.

U obu mężczyzn najważniejszą rzeczą w życiu stała się wolność, nieustająca zabawa i przelotne romanse z kobietami. Ślub młodszego brata głównego bohatera sprawia, że nagle inaczej zaczyna postrzegać całe swoje dotychczasowe życie oraz przeżyte związki z kobietami. Na weselu spotyka po latach swoją pierwszą miłość, Jenny. To nieoczekiwane spotkanie wyzwala falę wspomnień, w których nawiedzają go byłe partnerki. Po raz kolejny przeżywa zabawne sytuacje, które z nimi przeżył oraz przyczynę rozpadu związków z nimi. Duchy byłych kobiet usiłują uświadomić Connorowi dlaczego nie jest w stanie poddać się prawdziwemu uczuciowi i ciągle podąża za kolejnymi zdobyczami.

Okazuje się, że sprawcą wspomnień bohatera jest wuj Wayny, który zauważając jego wyjątkową słabość do płci pięknej postanawia mu pomóc i wskazać drogę do prawdziwego szczęścia w życiu.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze