plakat filmu Droga do szczęścia / Revolutionary Road

Droga do szczęścia / Revolutionary Road

Kraj produkcji:

Premiera: 26 grudnia 2008 (USA), 30 stycznia 2009 (Polska)

Aktorzy: , ,

Opis: Fabuła filmu przenosi nas w lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku pokazując codzienne życie konsumpcyjnie nastawionej społeczności...

Opis Droga do szczęścia / Revolutionary Road

Fabuła filmu przenosi nas w lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku pokazując codzienne życie konsumpcyjnie nastawionej społeczności amerykańskiej. Głównymi bohaterami jest małżeństwo April i Franka Wheelera.

Zderzenie młodzieńczych marzeń o osiągnięciu wielkiej kariery i szczęściu zawodowym z rzeczywistością wywołuje u małżonków ogromną frustrację. April kiedyś marząca o karierze aktorskiej dziś jest klasyczną Amerykańską gospodynią domową, wychowującą dwójkę dzieci. Z kolei Frank wypalił się w nudnej i nie przynoszącej mu satysfakcji pracy. By zmienić swoje dotychczasowe nudne i bardzo przeciętne życie, Wheelerowie podejmują decyzję o wyjeździe do Francji, gdzie wreszcie będą mieć szansę na rozwój swoich artystycznych wizji.

Jednak emigracja do Paryża nie spełnia ich oczekiwań a przynosi jedynie niekończące się awantury, nie do końca uzasadnioną zazdrość i ciągłe oskarżenia. Tytułowa „Droga do szczęścia” zamiast zapewnić spełnienie marzeń stanowi poważne zagrożenie dla ich związku.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze