plakat filmu Drobna niedogodność / One Small Hitch

Drobna niedogodność / One Small Hitch

Kraj produkcji:

Premiera: 14 lutego 2013 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Co stanie się, kiedy białe kłamstwo stanie się prawdziwą katastrofą? W filmie w reżyserii John Burgessa, Aubrey Dollar wciela się w rolę...

Opis Drobna niedogodność / One Small Hitch

Co stanie się, kiedy białe kłamstwo stanie się prawdziwą katastrofą? W filmie w reżyserii John Burgessa, Aubrey Dollar wciela się w rolę sympatycznej Molly, która właśnie planuje wyjazd na ślub swojej matki.

W tym samym czasie jej najlepszy przyjaciel Josh (Shane McRae) musi zmierzyć się z nieuleczalną chorobą swojego ojca. Wskutek przypadkowego zbiegu okoliczności, przyjaciele przygotowują plan, w którym Molly w zamian za towarzyszenie jej na ślubie rodzicielki, będzie udawać narzeczoną Josha, którego ojciec zawsze marzył o statecznej partnerce dla swojego syna – kobieciarza. Szybko okazuje się, że niewinna, wzajemna przyjacielska pomoc, przeradza się w wielkie wydarzenie, kiedy przyjaciele oraz rodzina obojga bohaterów, za cel biorą sobie przygotowanie niezapomnianego i wyjątkowego wesela.

Drobna niedogodność – jest doskonałym przykładem tego, że komedia romantyczna może mieć świetne tempo, zabawne dialogi, porywającą warstwę muzyczną i przekaz, który spodoba się nie tylko zagorzałym romantyczkom. Niebanalne podejście do tradycyjnych, amerykańskich komedii o romantycznym zabarwieniu sprawdziło się w przypadku tego obrazu filmowego bardzo dobrze, podobnie jak świetnie napisany scenariusz. Dzięki temu jest to doskonała komedia na wieczór we dwoje, jak również na babski wieczór przy lampce wina.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze