plakat filmu Don Jon

Don Jon

Kraj produkcji:

Premiera: 15 listopada 2013 (Polska) 18 stycznia 2013 (świat)

Aktorzy: , ,

Opis: Jon (Joseph Gordon Levitt) prowadzi intensywne życie młodego mężczyzny. Dzieli swoją uwagę pomiędzy podrywanie kobiet, wykłady oraz regularne...

Opis Don Jon

Jon (Joseph Gordon Levitt) prowadzi intensywne życie młodego mężczyzny. Dzieli swoją uwagę pomiędzy podrywanie kobiet, wykłady oraz regularne spowiedzi.

Jednak jego największą pasją i uzależnieniem, jest oglądanie filmów dla dorosłych, której poświęca niemal każdą wolną chwilę. Kiedy w jego życiu pojawia się niezwykle atrakcyjna, ale zupełnie inaczej podchodząca do życia Barbara (Scarlett Johansson), Jon zaczyna zastanawiać się nad poważnym związkiem. Pozornie połączyła ich miłość do kina, jednak kiedy Barbara odkrywa, jaki gatunek filmu najbardziej pasjonuje Jona, stawia ultimatum.

Jon musi skończyć z oglądaniem tych swoich fikuśnych filmików. Co spowoduje tak postawiony warunek? Czy Jon poświęci swoją ukochaną pasję dla wyjątkowej kobiety? To opowieść nie tylko o człowieku, który uważa pornografię za zjawisko znacznie ciekawsze od seksu. Reżyserowi i jednocześnie autorowi scenariusza udało się ciekawie przedstawić relacje między ludzkie, a przede wszystkim oczekiwania, jakie ludzie mają wobec swoich związków.

Joseph Gordon Levitt, jako debiutujący reżyser doskonale sprawdził się zarówno w tej roli, jak i zabawnego, ale jednak prowadzącego pustą egzystencję Jona. Don Jon na pewno jest interesującą ciekawostką na tle innych współczesnych, obyczajowych produkcji.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze