plakat filmu Dilwale

Dilwale

Kraj produkcji:

Premiera: 17 grudnia 2015 (świat)

Aktorzy: ,

Opis: Indyjski film w reżyserii Rohit Shetty to połączenie komedii, romansu i akcji. Typowa dla kina bollywood mieszanka szybkiej akcji, dużej dawki...

Opis Dilwale

Indyjski film w reżyserii Rohit Shetty to połączenie komedii, romansu i akcji. Typowa dla kina bollywood mieszanka szybkiej akcji, dużej dawki humoru i pełnych namiętności scen, obfitujących w taneczne rytmy.

Miłość obejmująca dwa zwaśnione rody. Bolesne rozstania, które skrywają niewyjaśnione tajemnice. Dwa pokolenia, dwie skłócone rodziny i ich potomkowie, po 15 latach los chciał, aby spotkali się jeszcze raz.

Jak to bywa z zakochaniem? Pewnego dnia dwoje ludzi, zwykle przypadkiem, ale czy istnieje coś takiego? To już nasza subiektywna ocena. W każdym bądź razie, Veer (Varun Dhawan) zakochuje się w Ishitcie (Kriti Sanon). Wydaje się, że ich światy połączy wielka miłość. Dzielą się swoim szczęściem z bratem Veera, Rajem (Shah Rukh Khan). Akceptując decyzję młodych o małżeństwie, jedzie do rodziny Ishity porozmawiać nt. uroczystości swojego brata i przyszłej szwagierki. W tym miejscu rozpoczyna się historia Raja, wtedy znanego jako Kaali. Zakochanego pietnaście lat temu w pięknej Meere (Kajol)…

Odkąd staliśmy się dobrzy, cały świat stał się zły.

Magiczne, niezapomniane sceny, kolorowe plenery, mnóstwo mieniących się barw, duża pozytywna dawka humoru i luksusowe samochody. I jak zawsze piękne aktorki i przystojni aktorzy. Tego jak zawsze w filmach z bollywood będzie pod dostatkiem.

Dziewczyny oznaczają kłopoty.

Zdjęcia do filmu kręcono na Goa, w Hajdarabadzie i Bułgarii. Inspiracją do powstania Diwale były klasyki kina hindi takie jak Chalti Ka Naam Gadi (1958) i Hum (1991).  Piosenka Gerua to najbardziej kosztowna piosenka nakręcona w bollywood.

Nominacje do nagród Filmfare 2016 w kategorii: najlepsza aktorska pierwszoplanowa – Kajol, najlepszy aktor pierwszoplanowy – Shah Rukh Khan.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja