plakat filmu Delikatność / La Délicatesse

Delikatność / La Délicatesse

Kraj produkcji:

Premiera: 19 października 2012

Aktorzy: , , ,

Opis: Nic nie zapowiadało tak tragicznego końca wielkiej i namiętnej miłości jaka zakwitła pomiędzy główną bohaterką filmu, Nathalie i jej...

Opis Delikatność / La Délicatesse

Nic nie zapowiadało tak tragicznego końca wielkiej i namiętnej miłości jaka zakwitła pomiędzy główną bohaterką filmu, Nathalie i jej ukochanym François.

Jednak los często bywa okrutny i szczęście zakochanych burzy nagła śmierć François. Nathalie w żaden sposób nie może a nawet nie chce pogodzić się ze śmiercią małżonka i przez trzy lata żyje w ogromnej żałobie. Nie mogąc sobie poradzić z emocjami towarzyszącymi od wypadku stara się zająć swój czas pracą. Skupiając się wyłącznie na karierze ma nadzieję, że pozwoli jej to uwolnić się choć na chwilę od samotności, poczucia bezsensu. Jej życiowy marazm, depresję nagle przerywa pojawienie się w pracy nowego członka zespołu pochodzącego ze Szwecji. Z niewiadomych przyczyn Nathalie nagle namiętnie całuje dość komicznie wyglądającego Marcusa. To wywołuje serie nieoczekiwanych a przy tym szalenie zabawnych i romantycznych wydarzeń, które mają ogromny wpływ na dalsze życie głównej bohaterki.

 
 
 

Przygotowane dla Ciebie

 

Comments are closed.

Kulki gra - Zagraj online

Nowości filmowe 2017
Paryż może poczekać / Paris Can Wait
Tulipanowa gorączka / Tulip Fever
Polecamy polskie komedie
Ciacho
Lejdis
Słaba płeć
Popularni aktorzy
Kraj producenta
Najnowsze artykuły
Woda dla słoni: miłość w cyrku pisana – recenzja
haki holownicze